0.8 C
Skopje
Sunday, February 16, 2020
Дома Тагови беспилотни летала

таг: беспилотни летала

DJI негира дека го прекинува производството на своите Фантом беспилотни летала

DJI негира дека го прекинува производството на своите Фантом беспилотни летала Видете ја сликата на врвот на овој пост? Не треба...