0.8 C
Skopje
Monday, February 17, 2020
Дома Тагови Дрон

таг: Дрон

DJI негира дека го прекинува производството на своите Фантом беспилотни летала

DJI негира дека го прекинува производството на своите Фантом беспилотни летала Видете ја сликата на врвот на овој пост? Не треба...